kurzetnikxcc

Kurzętnik Góra Zamkowa XCC. Kurzętnik 20.03.2016r.

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Wojciech SyrwidMasters(AMATOR)
brakOlsztyn
2.Wiktor StankiewiczElita(AMATOR)
team Verge Polskagdansk
3.Arkadiusz DomelElita(AMATOR)
Akademia Kolarstwa OlsztynOlsztyn
4.Maksymilian DawidJunior(AMATOR)
Akademia Kolarstwa OlsztynOlsztyn
5.Robert JaneckiMasters(PRO)
Renault TeamMrągowoZapłacono
6.Jarosław WołosiukElita(AMATOR)
Cryospace OlsztynOlsztynZapłacono
7.Marek KaczmarekElita(PRO)
OLD SCHOOL MTB GDAŃSKGDAŃSKZapłacono
8.Łukasz ŁysekElita(PRO)
Old School MTB GdańskGdańskZapłacono
9.Katarzyna ŁysekElita(PRO)
vo2max.plGdańskZapłacono
10.Elżbieta WydrowskaKobiety(PRO)
DiverseExtremeTeamgdańskZapłacono
11.Dominik GawryśElita(PRO)
Akademia Kolarstwa OlsztynOlsztynZapłacono
12.Angelika AdryjanekKobiety(AMATOR)
Akademia Kolarstwa OlsztynOlsztynZapłacono
13.Andrzej JóźwikElita(PRO)
Trek GdyniaGdyniaZapłacono
14.Michał PrzybytekElita(PRO)
ASE TREK GDYNIAGdyniaZapłacono
15.ŁUKASZ DERHELDElita(PRO)
EDF Trek GdyniaGdyniaZapłacono
16.Lucyna Gorczak - CałaKobiety(AMATOR)
Mazury MTB TeamMrągowo
17.Arkadiusz CałaMasters(PRO)
Mazury MTB TeamMrągowoZapłacono
18.jan łukasiakMasters(AMATOR)
Rowery KwiatkowskiToruńZapłacono
19.Sławomir WojciechowskiElita(PRO)
ASE Trek GdyniaGdyniaZapłacono
20.Andrzej PodpirkoMasters(AMATOR)
AgizTeamOlsztynZapłacono
21.Mateusz GorzkaElita(AMATOR)
niezrzeszonyNowe Miasto LubawskieZapłacono
22.Szymon GorzkaElita(AMATOR)
Nowe Miasto LubawskieZapłacono
23.Paweł KoźmińskiMasters(PRO)
Michelin TeamOlsztynZapłacono
24.Sławomir SobczakMasters(AMATOR)
BrodnicaZapłacono
25.Michał JaniszekElita(PRO)
Old School MTB GdańskOrońskoZapłacono
26.Przemysław KowalewskiElita(AMATOR)
MTB Team OstródaOstródaZapłacono
27.Janusz JarzynaElita(AMATOR)
Dorotowo TeamStawigudaZapłacono
28.Stanisław ZaborowskiElita(AMATOR)
Mtb LipnoLipnoZapłacono
29.Dominik RawdanowiczElita(AMATOR)
MTB OSTRÓDA TEAMOstródaZapłacono
30.Paweł RawdanowiczMasters(AMATOR)
MTB Ostróda TeamOstródaZapłacono
31.Przemysław KrynickiElita(PRO)
SISU-OWB teamZielonaZapłacono
32.Michał RzeczyckiElita(PRO)
Old School MTB GdańskGdańskZapłacono
33.Dominika KurkowskaElita(AMATOR)
GórskGórskZapłacono
34.Tomasz GondekMasters(AMATOR)
GórskGórskZapłacono
35.Czesław AnolikMasters(PRO)
Old School MTB GdańskGdańskZapłacono
36.Łukasz LewickiElita(PRO)
KKS Masters BrodnicaBrodnica
37.Sebatian RogalskiElita(PRO)
BIKE SPORT DZIAŁDOWO SKLEP RYBNYDziałdowoZapłacono
38.Kacper DanielewskiMasters(PRO)
Copernicus-SMS ToruńNowe Miasto LubawskieZapłacono
39.Pawel KwiatkowskiMasters(AMATOR)
TTC ToruńToruń
40.Krzysztof KrzywyElita(PRO)
NEXUS TeamGdańskZapłacono
41.Krzysztof CzajkowskiElita(AMATOR)
R2GBrodnica
42.Mariusz KaczynskiElita(AMATOR)
NMLNowe Miasto LubawskieZapłacono
43.Krzysztof MrózMasters(PRO)
Kwidzyn PROFESSOR.PLKwidzyn
44.Wojciech ZychElita(AMATOR)
PTR Dojlidy BiałystokBiałystokZapłacono
45.Piotr GurzyńskiKobiety(AMATOR)
Kurzętnik BiegaStradomno
46.SZYMON BREGIERMasters(PRO)
AKADEMIA-RUCHU PŁOCKPŁOCK
47.Sebastian ŻelazowskiMasters(PRO)
Michelin Bloomnet TeamDywity
48.Paweł MantyckiElita(AMATOR)
BikeBoys.pl CadMario TeamBydgoszcz
49.Dominik JakubowskiJunior(PRO)
Kks Masters BrodnicaBrodnica
50.Tomasz KupczykElita(AMATOR)
SISU-OWB teamBydgoszcz
51.Rafał SucharskiElita(PRO)
Łochowo
52.Karol ChudzyńskiMasters(AMATOR)
SISU-OWB teamSzubin
53.Piotr AndrzejczykElita(PRO)
Centrum Rowerowe OlsztynOlsztynZapłacono
54.Marcin LorekMasters(AMATOR)
Rowery Kwiatkowski TorunZapłacono
55.GRZEGORZ GOGULSKIMasters(PRO)
TORUŃTORUŃZapłacono
56.Marcin BilskiElita(AMATOR)
RDLP Olsztyn MTB TEAMLidzbarkZapłacono
57.Krystian GurbaElita(PRO)
O2 SUN FORRESTElblągZapłacono
58.Paweł KowalkowskiElita(PRO)
Centrum Rowerowe OlsztynLubawaZapłacono
59.Zosia PacukMasters(AMATOR)
PacukiToruń
60.Michał WyżlicElita(PRO)
Komobike ScottLubawaZapłacono
61.Bartek MęzińskiElita(PRO)
Finisher.plOlsztynZapłacono
62.Rafał SZTUROElita(PRO)
SISU-OWB teamLUBICZZapłacono
63.Paweł ŁasińskiMasters(PRO)
VISOTEC BrodnicaBrodnicaZapłacono
64.Adam BuczyńskiMasters(PRO)
Kross Centrum Rowerowe OlsztynDywityZapłacono
65.Paweł GołębickiElita(PRO)
Torus TeamGdańsk
66.Marcin KoziołMasters(PRO)
Centrum Rowerowe OlsztynDywityZapłacono
67.Tomasz JarczykElita(PRO)
RDLP Olsztyn MTB TeamOlsztynZapłacono
68.Andrzej SiemienasElita(AMATOR)
KM Bike team ElblągMłynary
69.Jarosław WesołowskiElita(AMATOR)
Akademia Kolarstwa OlsztynOlsztynZapłacono
70.Andrzej RzepkaKobiety(AMATOR)
Morsy GłęboczekWielki Głęboczek
71.Marcin SzafrańskiElita(PRO)
Centrum Rowerowe OlsztynStawigudaZapłacono
72.Katarzyna SawickaKobiety(AMATOR)
MajsterOlsztyn
73.Andrzej BułhakMasters(AMATOR)
AGIZ TEAMOlsztynZapłacono
74.Kasia LaskowskaKobiety(PRO)
Finisher.plŁomiankiZapłacono
75.Marcin JankowskiElita(AMATOR)
Terra LubaviaLubawa
76.Piotr JankowskiElita(AMATOR)
TERRA LUBAVIALubawa
77.Piotr BuchalskiElita(AMATOR)
BR DUO MTB TeamIława
78.Bartosz IwaniukElita(AMATOR)
Michelin TeamOlsztyn
79.Łukasz ByszewskiElita(AMATOR)
WARMIA MTBOlsztyn
80.Łukasz IwaszkoElita(AMATOR)
Bikeboys Cadmario TeamBydgoszczZapłacono
81.Piotr BienendaElita(PRO)
Centrum Rowerowe OlsztynOlsztyn
82.Mariusz KisielElita(AMATOR)
BR DUO MTB TeamIława
83.Rafał SkorobogatyElita(PRO)
Centrum Rowerowe OlsztynOlsztynZapłacono
84.Paweł CiunelElita(PRO)
Centrum Rowerowe OlsztynOlsztynZapłacono
85.Tomasz PietrzyckiElita(PRO)
Pie3cki TeamBiałystokZapłacono
86.Przemysław FrejElita(AMATOR)
Olsztyńskie Wodociągi - Akademia Kolarstwa Olsztyn Olsztyn